Kāzas tornī

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa stiklotais skatu laukums 37 metrus virs zemes būs piemērota vieta romantiskai laulību ceremonijai līdz 50 cilvēkiem. Šeit līdz 20. gadsimta vidum bija skaistākais luterāņu dievnams Zemgalē, no kura līdz mūsdienām saglabājies tikai tornis. Piedzīvojot vērienīgu rekonstrukciju, tornis šodien ir plašs, moderns kultūrvēsturisks objekts Jelgavas valstspilsētas centrā ar skaistām izstāžu zālēm, ekspozīcijām, restorānu un stiklotu skatu laukumu torņa 9.stāvā.

Laulību ceremonijas iespējams organizēt sadarbībā ar Jelgavas valstspilsētas un novada dzimtsarakstu nodaļu vai citiem, jūsu izvēlētiem laulību ceremoniju vadītājiem.

Torņa pulkstenis ar četrām ciparnīcām pilnās stundās plkst.12.00; 15.00 un 18.00 var iezvanīt jūsu kāzu ceremonijas sākumu ar stundu sitieniem un īpašu melodiju.

Nokļūšanai augšējos stāvos darbojas moderns lifts.

Torņa tuvumā atrodas pieci tilti, kā arī piestātne, no kuras iespējams doties izbraucienos ar kuģīšiem pa Driksas un Lielupes upēm, kā arī citas kāzu pieturvietas jūsu īpašajai dienai Jelgavā.

Piedāvājums Kāzas Tornī

Cenas

  • Skatu laukuma noma 30,00 EUR/30 min. (maksimālais nomas laiks līdz divām stundām);
  • Inventāra izmantošana (galdi, krēsli u.c.) 10,00 EUR/pasākums.

Vairāk informācijas

Par laulību ceremoniju organizēšanu un citiem pakalpojumiem saistībā ar kāzām tornī jautājiet, zvanot pa tālruni 63005453 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Vairāk šajās kategorijās: Telpu noma, Vēstures ekspozīcijas.