Kāzas Jelgavā un apkārtnē

Kāzas ir viens no svarīgākajiem un gaidītākajiem notikumiem cilvēku dzīvē. Gatavojoties šim īpašajam pasākumam, aicinām izvēlēties kādu no kāzu piedāvājumiem Jelgavas pusē.


JELGAVAS SV. TRĪSVIENĪBAS BAZNĪCAS TORNIS

Romantisks bildinājums vai laulības ceremonija tuvāk debesīm, pirmais kāzu valsis uz stikla grīdas, šampanieša dzirkstis un skaista foto sesija pie pulksteņa ciparnīcām... Piedzīvojiet to Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī Driksas upes krastā, kur vienuviet saplūst gadsimtu šarms un mūsdienu elegance, dāvājot neaizmirstamas emocijas. Lai šo dienu padarītu vēl iespaidiem bagātāku, jaunlaulātajiem tiek piedāvāts radošo nodarbību klāsts - ziepju vārīšana, īpašo puzuru - ķistu veidošana, Zāļu sievas gudrības vai kāzu ekskursija cauri torņa stāviem.

Vairāk par kāzu piedāvājumu Tornī šeit.

Akadēmijas iela 1, Jelgava, tel. 63005453, 63005447, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

VECPILSĒTAS MĀJA

Jelgavas Vecpilsētas māja piedāvā telpu nomu svinīgam pasākumam, būsim priecīgi uzņemt pie sevis jaunos pārus nelielām viesībām, izīrējot semināru zāli,  iespējams uzņemt līdz 30 personām. Telpa ir aprīkota ar mēbelēm un multifunkcionālu ekrānu. Nomas maksa sākot no 10 eiro stundā.

Jelgavas Vecpilsētas ēka ir viena no senākajām un vērtīgākajām koka dzīvojamām mājām Jelgavā, kas saglabājusies līdz mūsdienām. Autentiskā ēka piešķirs neatkārtojamu gaisotni ikvienam pasākumam.

Sākot ar šī gada vasaru interesentiem tiek piedāvāta iespēja nomāt Dzīvesziņas un arodu sētas pagalmu saviem īpašajiem notikumiem. Nomas maksa pasākumiem līdz trīs stundām 45 eiro. Pagalma nomu var apvienot ar audēju darbnīcas piedāvātajām latviskās dzīvesziņas izglītojošām programmām, meistarklasēm un radošajām nodarbībām.

Pasākumus ir iespējams nodrošināt ar uzkodām un atspirdzinājumiem no ēdināšanas uzņēmumiem Jelgavā un apkārtnē.

Vairāk informācijas šeit.

Vecpilsētas iela 14, Jelgava, tel. 63005407, 27309673, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

DZĪVESZIŅAS UN ARODU SĒTAS AUDĒJU DARBNĪCA

Dzīvesziņas un arodu sēta piedāvā  kāzu dienu aizvadīt neparasti un aizraujoši, iegriežoties audēju darbnīcā – ēkā ar vairāk nekā 350 gadu senu vēsturi.

Te Jūs variet izbaudīt pilsētas nomales vai pat lauku miera noskaņu atbilstoši 19.-20. gadsimta mijai  restaurētās telpās.

Piedāvājumā telpas:

 • laulību reģistrācijas ceremonijas rīkošanai ar pieaicinātu dzimtsarakstu nodaļas pārstāvi,
 • mielasta vai uzkodu galda klāšanai – līdz 20 - 25 personām.

Dzīvesziņas un arodu sēta var piedāvāt arī muzikālu priekšnesumu pasākuma pavadījumam, apsveikumam vai pārsteigumam.

Iespēja noorganizēt jaunlaulāto pārbaudes aktivitātes:

 • Pārbaudīt jaunās sievas prasmes kāda no rokdarbiem: adīšanā, aušanā, tamborēšanā, šūšanā, izšūšanā, mezglošanā, pīšanā, mīklas mīcīšanā, pavarda zupas vārīšanā, dzijas krāsošanā.
 • Pārbaudīt jaunā vīra prasmes malkas skaldīšanā, ugunskura iekuršanā, plīts iekuršanā, maizes krāsns iekuršanā u.tml.

Piedāvājumā arī radošās nodarbības jaunlaulātajiem: Maizes cepšana, mīlestības sveču liešana, puzuru gatavošana, jostas aušana, ziepju liešana un citas izdarības pēc kāzinieku vēlmēm.

Kontaktinformācija: Vecpilsētas iela 2, Jelgava, tel. 29116210, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.facebook.com/austrasraksti

BAROKA ROMANTIKA JELGAVAS PILĪ

18.gadsimtā celtajā baroka pilī ir plašas un gaišas zāles, pagalms ar rožu apstādījumiem un gleznains parks. Šīs vietas ir piemērotas gan laulības ceremonijai, gan pirmā valša dejošanai, gan šampanieša baudīšanai kopā ar viesiem. Neaizmirstamais kāzu piedzīvojums Jelgavas pilī var sākties arī ar iebraukšanu zirga pajūgā kā reiz to darīja hercogs un viņa viesi.

Lai jaunā pāra mīlestību padarītu vēl saldāku, Jelgavas pils galma dāmas piedāvā nobaudīt īpašu karstās šokolādes dzērienu ar augļiem, klausoties patiesus stāstus no galma dzīves. Tāpat tiek piedāvāta ekskluzīva iespēja kāzu pasākumu ietvaros veidot tematisko vakaru ar Dino hercogieni Doroteju. Tā ir izklaidējoša un izglītojoša programma, kurā Kurzemes un Zemgales hercogiene Doroteja ļaus iejusties 19. gadsimta atmosfērā, izzināt kaligrāfijas noslēpumus un sagatavot pārsteigumu saviem mīļajiem un tuvajiem, nosūtot Jelgavas pilī ar roku rakstītu un ar lakas zīmogu apzīmogotu personīgu vēstuli – mīlestības un uzmanības apliecinājumu, kas spēj aizkustināt līdz sirds dziļumiem.

No pils pagalma debesīs iespējams palaist mīlestības dūjas. Pils parks ar romantisko tiltiņu ir piemērota vieta kāzu pieturvietai un foto sesijai. Vairāk par kāzu piedāvājumu Jelgavas pilī lasiet šeit.

Lai viena no mūža skaistākajām dienām saglabātos jaukās atmiņās, kā laulības ceremonijas vietu vai kāzu pieturvietu aicinām izvēlēties Jelgavas pili!

Lielā iela 2, Jelgava, tel. 63005617, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.www.jelgavaspils.lv

MĀKSLAS PIESKĀRIENS ĢEDERTA ELIASA JELGAVAS VĒSTURES UN MĀKSLAS MUZEJĀ

Muzeja ēka pazīstama ar vēsturisko nosaukumu Academia Petrina. Šajā ēkā atradusies arī pirmā augstskola Latvijā. Vislielākā muzeja krājuma vērtība ir latviešu glezniecības vecmeistara Ģederta Eliasa darbu kolekcija. Laulības ceremonija muzeja Reprezentācijas zālē, romantiska fotosesija un ekskursija viesiem muzejā. Tas viss vienā elpas vilcienā ar mākslas un vēstures klātesamību. Atjaunota vēsturiskā  muzeja piebrauktuve, kur viesi jaunlaulātajiem var sarūpēt dažādus pārsteigumus.
Ja esat netradicionālu risinājumu piekritēji un savā īpašajā dienā vēlaties "būt augstāk par zemi", laipni aicinām atnākt apskatīties un izlemt, vai vēlaties, lai Jūsu laulības reģistrācija notiek muzeja tornī, kur nokļūt nemaz nav tik viegli.

Akadēmijas iela 10, Jelgava, tel. 63023383, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.www.jvmm.lv

VIESNĪCA "JELGAVA"

Viesnīca "Jelgava" 4* atrodas pašā Jelgavas sirdī, piedāvā telpu nomu kāzu svinībām un nakšņošanas iespējas kāzu viesiem. Zvanu zāle un plaša terase ar Vasaras dārzu – kāzu svinībām izcili piemērota vieta. Terasei un Zvanu zālei ir atsevišķa ieeja, viesu vajadzībām ir iekārtota plaša autostāvvieta. Piecu minūšu attālumā no viesnīcas atrodas Jelgavas pils, Pasta sala un Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis. Svešām acīm slēptā Zvanu zāle būs labākā izvēle jūsu kāzu svinībām. Jaunajam pārim dāvanā no viesnīcas izmitināšana jaunlaulātajā numurā.

Rezervāciju var veikt zvanot uz tālr. +371 291 45961 vai rakstot uz e-pastus Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Telpas ietilpība – 55 personas

Cenas:

P.,O.,T.,C., Sv.: 300 EUR (par visu dienu no 10.00 rītā līdz nākamās dienas 6.00 rītā)

Pk., S.: 350 EUR (par visu dienu no 10.00 rītā līdz nākamās dienas 6.00 rītā)

Vairāk informācijas šeit.

GADSIMTU ŠARMS MUIŽĀ "VILLA MEDEM"

Villa Medem unikāla vieta ar gadsimta šarmu Jūsu īpašajai dienai. Muiža ir celta 1818. gadā pēc Ādama Berlica projekta, kas tobrīd tika uzskatīts par viņa lielāko šedevru visā Kurzemes un Zemgales hercogistē. Villa Medem. no gruvešiem tika atjaunot no 2015-2018 gadam un šobrīd piedāvā unikālu svinību vietu ar romantisku gaisotni. Tikai 5 min. attālumā no Jelgavas centra, taču tālu prom no pilsētas ņirboņas. Villa Medem svinību zāle ar senatnīgo šarmu un oriģinālajiem elementiem sniegs iespēju sajust gaišo muižas auru. Gada aukstajos mēnešos Jūs sasildīs kamīna gaismas,  savukārt siltajos mēnešos saules stari rotaļāsies vēsturiskajās mūra sienās.

 • Kāzu ceremonija no 80 EUR/h (min. laiks 1h)
 • Fotosesija/Pieturvieta no 50 EUR/h (min. laiks 1h)
 • Svinības (pēc pieprasījuma)

Piedāvājumā - Muižas centrālā zāle ar izeju uz plašu strūklakas terasi un skatu uz parku; Parka puses terases noma; Profesionālas virtuves noma svinībām.

Vairāk info šeit.

Uzvaras iela 55 , Jelgava, tel. 25970219, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

LAULĪBAS CEREMONIJA STARP GRĀMATĀM UN MĪLASSTĀSTIEM

Jelgavas pilsētas bibliotēkā iespēja veikt laulības reģistrāciju, baudīt glāzi šampanieša uz romantiskā balkoniņa un griezties pirmajā kāzu dejā restaurētajā Krišjāņa Barona zālē. Telpu noma 10,00 EUR/h.

Akadēmijas iela 26, Jelgava, tel. 63046721, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.www.jelgavasbiblioteka.lv

SAJŪTU KUPOLS (SIA "STUDIJA BOO")

Svētki kupolā - mirklis sajūtām!

Svētku kupols Jelgavā ir unikāla pasākuma vieta, kas aicina izsmalcināti svinēt svētkus  – jubilejas, kāzas,  kāzu pieturvietas, vecmeitu ballītes, kristības un citus skaistus notikumus. Nav jāmeklē dekorators, kurš izdaiļos Jūsu svētkus, bet kupolā viss ir nodrošināts.

Kupolā ierīkota skaista foto zona ar gaismas burtiem “Mirklis sajūtām”, tāpat viesus priecēs kristāla lustras, gaismiņas un paša kupola daļēji caurspīdīga konstrukcija. Fotozona un noskaņa mainās līdz gadalaikiem, lai viesiem būtu interesanti atgriezties. Tāpat esam parūpējušies par mūsu viesu komfortu – karstā laikā nodrošinām kupolu ar kondicionieru, bet aukstā laikā ar krāsniņu, sildītāju. Kupolā pieejama stereo sistēma, kas ļaus baudīt svētkus un izdejoties pie mīļākās dziesmas.

Nodrošinām izsmalcinātu galda klājumu, sadarbojamies ar konditoriem, ēdinātājiem no restorāniem un kafejnīcām.

Piedāvājums:

 • Kupola īre – EUR 55.00 h (visas dekorācijas iekļautas cenā).
 • Izsmalcināts galda klājums – EUR 8.00 pers. (zelta piederumi, trauki, kristāla glāzes, auduma salvetes, galdauti, uzkodu trauki un citi Jums nepieciešamie trauki).
 • Kupolu iespējams izīrēt kā fotostudiju (pieejamas gaismas).
 • Sadarbojamies ar ēdinātājiem, pasākuma vadītājiem, mūziķiem – cenas vienojoties.

Esam arī pasākumu organizatori, kas sarīkos neaizmirstamus svētkus ne tikai Jelgavā, bet visā Latvijā. Izbraucam dekorēt ārpus kupola.

Vairāk info šeitwww.studijaboo.lv

Uz tikšanos mūsu Svētku kupolā!

Kārklu iela 67, Jelgava, aiz Kārklu muižas pie dižozola. WhatsApp, Tel.: 2411144 (Dace), e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., saziņai: IG un Fb profilā @studija_boo

KĀRKLU MUIŽA

Kārklu muiža ir īpaša vieta, kur pilsētas aura mijas ar lauku dabas šarmu.

Kārklu muiža piedāvā kamīnzāli, svinību telti, skaistu teritoriju Jūsu ģimenes svētkiem, kāzām, mazām un lielām svinībām, romantiskām vakariņām, banketiem. Kārklu muiža ir lieliska vieta fotosesijām, meistarklasēm, semināriem un citiem pasākumiem!

Organizējam, dekorējam un klājam galdus jebkurai gaumei, stilam un velmēm. Mēs parūpēsimies par to, lai Jūsu svētki būtu īpaši!

 • Vieta laulības ceremonijai;
 • Skaista vide fotosesijai;
 • Kāzu pieturvieta;
 • Vieta kāzu svinībām

Kārklu iela 67, Jelgava, tel. +371 27276777, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

MĪLESTĪBAS KOKI

Pasta salā Mītavas tilta galā "aug" pieci Mīlestības koki –  īpaša dizaina metāla koki, pie kuriem jaunlaulātie kāzu dienā var piestiprināt slēdzenes, simboliski savienojot sirdis un apliecinot abpusējo mīlestību. Katrā kokā ir apmēram 60 lapiņas jeb metāla cilpiņas, kā arī daudzi zari, kuros sstiprināt atslēgas. Kokus darinājis metālmākslinieks Aldis Sproģis. Pasta sala ir viena no populārākajām vietām Jelgavā, kuru savā kāzu dienā ierasti apmeklē jaunlaulātie, jo turp ved vairāki tilti un tā ir jauka fotosesijas vieta ar skaistu skatu uz pilsētas panorāmu.

SAVIĻŅOJOŠI IZBRAUCIENI AR KUĢĪŠIEM PA LIELUPI UN DRIKSU

Kāzu dienā baudiet izbraucienus ar kuģīšiem. Brauciena ilgums 30 minūtes līdz 1 stundai vai atkarībā no vēlmēm. 

Kuģīšu piestātne Jāņa Čakstes bulvārī un pie restorāna "Pilsētas Elpa"

LIDOJUMS AR GAISA BALONU

Neaizmirstams piedzīvojums ar čiekuru plūkšanu no egļu galotnēm. Tuvāk putna brīvībai...Izbaudiet lidojumu gaisa balonā. Lidojumi notiek Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā, Ozolniekos. Starta vieta tiek izvēlēta saskaņojot personu vēlmes un ievērojot lidojumu drošības pasākumus. Populārākā gaisa balona starta vieta Jelgavā Estrādes pļava, pretim Jelgavas pilij. Lidojumi notiek tikai labvēlīgos meteoapstākļos. 

Vairāk informācijas šeit.

Tel. 28377799, 22098098

SEPTIŅI TILTI

Jelgava un Jelgavas novads var lepoties ar daudziem, skaistiem tiltiem, kurus šķērsot kāzu dienā jaunajam pārim. Saskaņā ar Latvijas valsts ceļu informāciju Jelgavas novads ar 75 tiltiem ir otra tiltiem bagātākā vieta aiz Rīgas. Vedējiem un jaunajiem pāriem iesakām kāzu dienā šķērsot šādus tiltus Jelgavas pusē: Lielupes tiltu (Jelgavas centrs), Driksas tiltu (Jelgavas centrs), Mītavas tiltu (Jelgavas centrs), Pasta salas tiltu (Jelgavas centrs), tiltu uz Gubernatora saliņas (Jelgavas pils parks), tiltu pār Vircavu (Mežciems), tiltu pār Iecavas upi (Garoza, Garozas pamatskola), tiltu pār Iecavas upi (Kalnciema ceļš, Ozolpils), trošu tilts (Ozolnieki). Ja vēlaties uzzināt par citiem tiltiem Jelgavas pusē, lūdzu sazinieties ar Jelgavas reģionālo tūrisma centru, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 63005447, 63005445.

Piedāvājumi Jelgavas novadā

BRANKU BRANČOTAVA

Vien 39 km no Rīgas Jelgavas novada Brankās jūs gaida Branku Brančotava.* Tā ir vieta svētkiem un darbam, kas piedāvā 180 kvm plašas, divās daļās sadalītas telpas. Dažādu pasākumu rīkošanai piedāvājam zāli. Tā ir pietiekami plaša, lai uzņemtu līdz pat 150 cilvēku, bet pie galdiņiem var sasēsties līdz 120 cilvēku. Atpūtas daļā atrodas bāra lete un ērti dīvāni, telpa lieliski piemērota pat dejošanai. Mūsu “odziņa” ir stikla sienas, kuras dienas laikā telpām piešķir gaišumu un mājīgumu, bet vakaros rada romantiskas sajūtas. Neatkarīgi no tā, vai šeit rīkosiet kāzas, semināru, darba ballīti, svinēsiet ģimenes svētkus vai vienkārši baudīsiet kopā būšanu– ar savu viesmīlību un unikālo interjeru vēlamies jums sniegt patīkamas emocijas par piedzīvoto!

Piedāvājumā:

 • telpu nomas kāzu svinībām;
 • aprīkojuma noma;
 • trauku noma;
 • apskaņošana;
 • projektors + ekrāns;
 • skatuve ar iespēju to izgaismot vēlamajos toņos
 • autostāvvieta;
 • terase ar skatu uz parku un upi, ar iespēju pasākumu organizēt arī parkā;
 • izgaismots parks ar lampiņām kokos, bērnu rotaļlaukumu un skatuvi;
 • kuģītis, ar iespēju uz tā atpūsties ērtos pufos (neatstājot piestātni), kā arī iespēja doties braucienā ar kuģīti pa brīnumaino Iecavas upi.

*Visa peļņa tiek novirzīta biedrības “Tuvu” organizētajiem labdarības projektiem, par kuriem vairāk var uzzināt šeit  Organizējot savus svētkus vai darba pasākumu pie mums, Jūs atbalstīsiet kādu no mūsu labdarības projektiem!

ABGUNSTES MUIŽA

Jums ir iespēja kļūt par daļu no kultūrvēsturiska mantojuma atdzimšanas, kopradīt un izbaudīt lielisku pasākumu, bet Abgunstei ir iespēja tikt pie jauniem, foršiem klientiem un turpināt attīstīties. Abgunstes svinību klēts spēj uzņemt līdz 150 viesiem visu gadu, bet esam apguvuši arī telpu četriem! Lielā viesistabā ērti savietosies 50 viesi. Muižas pēļos var izguldīt līdz pat 90 viesiem. Ceremoniju iespējams organizēt oranžērijās, pie muižas kāpnēm, klētī, lielajā viesistabā, dīķa vai zem lielā ozola ēnā, ja diena solās ļoti karsta. Gards ēdiens un skaistas dekorācijas top uz vietas. Sajūtu pasaka tiek uzburta, balstoties uz klienta krāsu paleti un citām vēlmēm kombinācijā ar Abgunstes šarmu un labi pārbaudītām vērtībām. Attiecīgi piemeklēti trauki un galda tekstils papildina pasākuma vizuālo noformējumu. Visas nepieciešamās mēbeles un gadu laikā uzkrātie rekvizīti ir uz vietas un ietilpst nomas cenā.

Vairāk informācijas šeit.

VILCES MUIŽA

Vilces upes gleznainajā krastā, līdzās Vilces dabas parkam atrodas teiksmaina un vēsturiska, 18. gs. 50. gados celta Mēdemu dzimtas muiža- Vilces muiža.  Katra vieta Vilces pusē ir apvīta ar vēsturiskiemun mistiskiem  nostāstiem.

Vilces muiža kāzu piedāvājums:

Vasaras sezonā:

 • Kāzu ceremonija Vilces muižas kungu mājas verandā (ziemas dārzā)
 • Kāzu ceremonija Vilces dabas parka "Mīlestības kalniņā"
 • Pastaiga Vilces dabas parkā ar 4 tiltiņiem jaunā pāra uzdevumu izpildei
 • Pirmais valsis Vilces muižas kungu mājas lielajā zālē
 • Pirmais šampanietis Vilces muižas kungu mājas lielajā zālē
 • Keramikas meistarklase Vilces muižas kungu mājas cokulstāvā (Meistare Daina Petere 26696222)

Ziemas sezonā:

 • Pirmais valsis Vilces muižas kungu mājas lielajā zālē
 • Pirmais šampanietis Vilces muižas kungu mājas lielajā zālē
 • Keramikas meistarklase Vilces muižas kungu mājas cokulstāvā.

 Vairāk informācijas šeit.

ELEJAS TĒJAS NAMIŅŠ

Tējas namiņš Elejas muižas parkā ir kā radīts, lai šeit vienā no mūža skaistākajām dienām sacītu viens otram "Jā" vārdu.

Šo īpašo dienu aicinām izbaudīt vēsturiski romantiskā vietā, kur joprojām dzīva ir leģenda par grāfienes Dagmāras mīlestību, un muižas parkā Veimutpriedes, Holandes liepas, Sibīrijas baltegles un vilnainās irbenes stāsta vēstures stāstus un glabā senus noslēpumus. Šeit varēsiet atgriezties un izdzīvot savu kāzu dienu atkal no jauna.

Piedāvājumā:

 • vieta laulības ceremonijai*
 • skaista vide kāzu fotosesijai
 • iespējams svinīgs Tējas namiņa noformējums un dažādas aktivitātes jaunajam pārim

Vairāk informācijas par Elejas muižas parku un Tējas namiņu šeit.

Elejas pagasts, Jelgavas novads, tel. 26128853

LIELPLATONES MUIŽA

Senatnīgu atmosfēru jaunajam pārim dzīves lielajā dienā piedāvā Lielplatones muiža:

 • vietu laulības ceremonijai muižas lielajā zālē vai brīvā dabā Mīlestības alejā*
 • pirmo kāzu valsi, šampanieti uz muižas balkona

Vairāk informācijas par muižu šeit.

Lielplatones pagasts, Jelgavas novads, tel. 26611468, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ZAĻENIEKU (ZAĻĀS) MUIŽAS PILS

Mirkli, apstājies, tu esi skaists – Zaļās muižas parkā un pilī!
Piedāvājam radīt svinīgu noskaņu, prieku un vieglumu majestātiskās pils telpās laulības ceremonijai, pirmajam kāzu valsim un foto sesijas laikā. Jūsu dienā – pils Jūsu rīcībā!

Iepriekš piesakot, pilī tiek nodrošināta kāzu svinību galu klāšana. Tālrunis saziņai 29972205.

Zaļenieki, "Pils", Zaļenieku pagasts, Jelgavas novads, tel. 22043531, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,  www.zav.lv

BERĶENES MUIŽA

Berķenes muižas stila un SPA viesnīcā aicinām izbaudīt individuālu atpūtu mājīgā, nepiespiestā atmosfērā - jaunajam pārim pucēšanos un gatavošanos Lielajam notikumam pirms kāzām vai arī nesteidzīgu atpūtu pēc kāzu svinībām kopā ar vedējiem vai arī vieniem pašiem. Sviniet kāzu jubilejas vai pasakiet "Paldies" ar skaistu dāvanu karti atpūtai Berķenes muižā!

Vairāk informācijas par muižu šeit.

Ziedkalne, Vilces pagasts, Jelgavas novads, tel. 29252565, 29228580, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BLANKENFELDES MUIŽA

Blankenfelde ir vieta, kur baudīt neaizmirstamus svētkus ārpus laika. Muiža atrodas tālu prom no pilsētas ņirboņas, sniedzot iespēju patiesi sajust romantisku senatnīguma šarmu, kas savijas ar dabas notīm, padarot Jūsu īpašo dienu par burvīgu un atmiņām bagātu notikumu. Blankenfeldes muižas viegli aristokrātiskā gaisotne ļauj to pielāgot visdažādākajiem pasākumiem – gan laulības ceremonijai šaurā lokā, gan vērienīgām kāzu svinībām.

Piedāvājumā:

 • vieta laulības ceremonijai muižas telpās vai brīvā dabā- muižas pagalmā, parkā*
 • vieta kāzu svinībām muižas lielajā deju zālē vai parkā
 • mazā zāle bāram un dejām līdz pat rīta ausmai
 • iekārtota un noformēta muižas terase ar skatu uz parku
 • garda maltīte ar muižai atbilstošu telpu un galdu noformējumu
 • izjāde un fotogrāfēšanās ar zirgiem

Vairāk informācijas par muižu šeit.

Blankenfelde, Vilces pagasts, Jelgavas novads, tel. 27810348, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ZELT SMILTSĒRKŠĶU DĀRZS PASĀKUMIEM

ZELT Smiltsērkšķu dārza 36 ha lielo krāšņumu un romantismu var baudīt visos gadalaikos, kas mainās līdzi dabas ritumam un priecē mūs ar krāsu bagātību, raisot mīlestības, prieka un miera sajūtu.

Piedāvājumā:

 • vieta laulības ceremonijai*
 • romantiska vide kāzu fotosesijai
 • smiltsērkšķu nams un āra teritorija kāzu svinībām
 • ekskursija ar degustāciju kāzu viesiem
 • meistarklašu vieta kāzu aktivitātēm jaunajam pārim un viesiem
 • kāzu pieturvieta

Vairāk informācijas par ZELT šeit.

Zeltlejas, Platones pagasts, Jelgavas novads, tel. 27828017, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

AVEŅU AUDZĒŠANAS SAIMNIECĪBA "MŪSU AVENES"

Aveņu audzēšanas saimniecības “Mūsu avenes” sākot ar 2023. gadu, saimniecība piedāvā izzinošas un interaktīvas ekskursijas pa saimnniecību. Ekskursijas laikā uzzināsiet par saimniecības saimniekošanas pieeju, kas tiek balstīta un bioekonomikas un aprites ekonomikas principiem, kā arī iepazīsiet aveņu audzēšanas un novākšanas knifus. Īpašu noskaņu piešķirs kupola telts, kas atrodas aveņu laukā, un ļauj apmeklētājiem izbaudīt unikālo skatu. Kupolu ir iespējams izīrēt. Tāpēc, ja esat iecerējuši kādu īpašu un neparastu vietu svinībām vai fotosesijai – kupols aveņu laukā būs izcila izvēle!

Vairāk informācijas šeit.

PAR ĢIMENES VĒRTĪBĀM "JĀŅA ČAKSTES MĀJĀ"

"Jāņa Čakstes māja" Lielupes krastā ir vieta, kur savulaik kārts šūpulis stiprai un stabilai dzimtai. Kad cilvēki ir jauna ceļa sākumā – veido ģimeni un plāno savu kopīgo nākotni, ir vērts atbraukt šurp, lai smeltos iedvesmu Jāņa Čakstes dzimtas leģendārajos stāstos un iegūtu ticību, ka ar ģimenes atbalstu var darīt lielas lietas.

Piedāvājumā:

 • vieta laulības ceremonijai* - Lielupes krastā, kādā no vecajām kastaņu vai liepu alejām, muzeja telpās vai uz terases…
 • skaista vide fotosesijai
 • kāzu pieturvieta, kurā iespējams arī saņemt J.Čakstes vēstuli jaunajām ģimenēm

Vairāk informācijas par Jāņa Čakstes māju šeit.

Auči, Salgales pagasts, Jelgavas novads, tel. 26392154, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

VIESU NAMS “AITIŅLAUVAS ”

"Aitiņlauvas" ir ģimenes uzņēmums, tāpēc ģimeniskās vērtības ir īpaši svarīgas. Kāzas ir satraukumu pilns moments, īpaši jaunajam pārim. Tāpēc ļaujiet "Aitiņlauvām" parūpēties par Jūsu kāzu mielastu, svinību vietu brīvā un nepiespiestā gaisotnē līdz 50 personām. Paralēli tam Jūs varēsiet viesu nama teritorijā piedalīties kāzu fotosesijā ar viesiem, izbaudīt ūdens dzestrumu, briežu mīļumu vai arī atpūsties uz ūdens laipiņas. 

Ļaujiet, lai patīkamais notikums turpinās ilgāk par vienu vakaru, izmantojot naktsmītnes un baudot brokastis nākamajā rītā pie kamīna.

Lai uzzinātu kādas vēl papildus iespējas ir pieejamas (tai skaitā arī pirtiņa), lūgums sazināties:

 "Aitiņlauvas", Valgundes pag., Jelgavas nov., Tīreļi, LV-3017,  tel. 29160393, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Facebook.com lapā “Aitiņlauvas”.

Vairāk informācijas par viesu namu “Aitiņlauvas ” šeit.

PIEDZĪVOJUMU UN IEDVESMAS VIETA “NĀKOTNES PARKS" 

Laulību ceremonija plašā un ainaviskā ābeļdārzā

Ja vēlies laulību ceremoniju skaistā vietā pie dabas, tad “Nākotnes parka” senais, 7,4 hektārus plašais ābeļdārzs būs lieliski tam piemērots. Tas ir bagāts ar skaistām koku alejām un plašumiem. Ābeļdārzs būs izcila vieta laulību ceremonijai, mīlestības zvēresta teikšanai, kāzu dienas pieturvietai, romantiskai fotosesijai un citiem skaistiem mirkļiem.

Ābeļdārzam piemīt īpaša burvība katrā gadalaikā, tomēr vismaģiskākais tas būs tieši ābeļu ziedēšanas laikā maijā, kad visapkārt ir krāšņas ziedu kupenas.

Piedāvājumā:

 • vieta laulību ceremonijai vai kāzu pieturvietai,
 • gleznaini skati kāzu fotosesijai.

“Nākotnes parks” piedāvā arī dažādas aktivitātes kāzu viesiem, seno spēkratu foto zonas, dažādus senos priekšmetus laulību ceremonijas vietas noformēšanai, u.tml.

Vairāk informācijas par “Nākotnes parku” un ābeļdārzu mājaslapā www.nakotnesparks.lv

"Industriālais parks", Nākotne, Glūdas pagasts, Jelgavas novads, LV-3040, tel.nr.: +371 25713949, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

MUIŽAS ISTABAS

Vircavas muižas pārvaldnieka māja iemieso mājīgumu, vēsturiskus notikumus tajā skaitā kāzas. Visi ciemiņi saka: “Te ir tik brīnišķīga atmosfēra”, kas ir izveidojies par mūsu moto. Muižas istabas ir lieliski piemērota vieta kāzām plašas ģimenes un tuvu draugu lokā.

Ceremonija senajās velvēs sveču gaismā, pagalmā pie upes dabas klātbūtnē, autentiski vēsturiskajā noskaņā! Esam gatavi izaicinājumiem, jūsu vēlmju realizēšanai un skaistiem svētkiem!

Par cenu vienosimies individuāli!

Vairāk informācijas šeit.

Beiku ceļš 1, Vircava, Vircavas pagasts, Jelgavas novads, tel.nr.28341486, epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BRŪVERU KLĒTS

Viesību zāle Brūveru klēts atrodas Zemgales labības lauku un mežu ieskautā vietā. Vēsturiskais akmens mūra stallis ar savu vēsturisko noskaņu un reizē moderno interjeru ļaus baudīt mierīgu un idillisku lauku noskaņu, kas ilgi vēl paliks atmiņā gan jums, gan jūsu viesiem.

Plaša, labiekārtota teritorija, kuru iespējams izmantot āra kāzu ceremonijai.

Svinību zāles stiklotā siena ļaus baudīt pasakainu skatu jebkuros laika apstākļos. Nelabvēlīgi laika apstākļi Jūs nepārsteigs.

Ēdināšanas pakalpojumus pēc jūsu izvēles nodrošinās mūsu sadarbības partneri vai jūsu pašu izvēlēts ēdinātājs.

Vairāk informācijas šeit.

Brūveri, Ziedkalne, Vilces pagasts, Jelgavas novads, tel. 29432198, 26126862, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

*Par laulību reģistrācijas iespējām interesēties Jelgavas dzimtsarakstu nodaļā, Svētes iela 22, Jelgava, tel. 63080522; Jelgavas novada dzimtsarakstu nodaļā, Pasta iela 37, Jelgava, tel. 63012255, 29104956.