Abgunstes muiža

Abgunstes muiža - radošuma rezidence visa veida mākslas, kultūras un jaunrades procesiem, laikmetīgam dizainam un dzīves svinēšanai. Muiža piedāvā dažādu ērtību apartamentus un nepārtraukti uzlabo nakšņošanas apstākļus viesiem.

Muižas apbūve veikta ap 1780.gadu, bet nemieru laikos tā nodedzināta. Ēkas atjaunošanu uzsāka 1908.gadā un pagasts pabeidza 1931.gadā ierīkojot tur Gaismas pili - Abgunstes skolu. Šodien muižā tiek veidota radoša vide mākslas simpozijiem, piedāvātas telpas pasākumiem, izstādēm, semināriem, naktsmītne vasaras periodā. Sākot no 2017. gada rudens, darbojas atvērtās amatniecības darbnīcas.

Ciemojies, nakšņo, svini, iedvesmojies, talko vai nāc ar savu radošumu! Abguntes muižā patreiz viss ir kā kādreiz - to arī piedāvājam aplūkot. Apskati un fotogrāfē, noklausies stāstus - piedzīvo muižas atdzimšanu!

Muižas apartamentos iekārtota atjautības spēle (kvests). Risinot mīklas un meklējot atslēgas, komandai ierobežotā laikā jāspēj izkļūt no aizslēgtās telpas.

Piedāvājums

  • Pieejamas 45 gultasvietas + 15 papildvietas. Nakšņošanas pakalpojuma cena no 15,00 EUR/pers.
  • Vasaras sezonā var izmitināt līdz 80 viesu
  • Piedāvā arī telšu vietas
  • Apkārt muižai vasaras mēnešos ir izkaisītas 6 glaunā kempinga (glempinga) teltis. Ar augstiem griestiem, ērtām gultām, īpaši radītām tekstilijām, kas arī dod katrai teltij vārdu - Pīlādžu, Varžu, Zemeņu utt. Katrā teltī ir iespējams izguldīt līdz 4 viesiem.

Papildus informācija

  • Muižu ieskauj četri dīķi un lēni atdzimstošs parks
  • Pieejama telpu noma - lielā zāle (70 kv.m) un mazā zāle (35 kv.m) piemērota semināriem, svinībām, kāzām, koncertiem, izstādēm utt.
  • Pieejamas mēbeles, projektors, ekrāns, apskaņošana
  • Notiek atvērtās ekskursijas un ēdamsvētki. Vairāk informācijas Facebook kontā https://www.facebook.com/Radosumameka
  • Vairāk informācijas par nakšņošanas iespējām http://www.abgunste.lv/naksnosana/

Foto: no Abgunstes muižas arhīva

Abgunstes muiža

 

 

Jelgavas nov., Abgunstes skola, Zaļenieku pag.
29393131
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, EN
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Degustācijas
Naktsmītnes
Konferenču telpas
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Wi-Fi
Auto stāvvieta