Jaunums! ZELT pilsētas rezidence

ZELT pilsētas rezidence ir vieta, kur vaigā sastapt un nogaršot smiltsērkšķu produktus, kas auguši 36 hektāru plašajos ZELT smiltsērkšķu dārzos Jelgavas pievārtē – Platones pagastā.  


Spēcinošie smiltsērkšķu produkti veselībai un skaistumam būs noderīgi gan ikdienas lietošanai, gan dāvināšanai mīļajiem. ZELT piedāvā 17 dažādus smiltsērkšķu labumus, dāvanu kartes un svētku komplektus dizaina kastītēs. Smiltsērkšķu konsultanti iepazīstinās ar produktiem un palīdzēs izvēlēties piemērotāko oranžo vēstnesi, ko ievīstīt līdzņemšanai uz mājām.

ZELT pilsētas rezidence atvērta no otrdienas līdz piektdienai laikā no plkst. 12:00 līdz plkst. 19:00, sestdienās rezidence atvērta no plkst. 12:00 līdz plkst. 16:00. Katrs apmeklētājs, kurš ienāk rezidencē, tiek sagaidīts ar siltu smiltsērkšķu dzēriena glāzi, kas nodrošina vitalitāti un enerģiju turpmākajai dienai.

Brīvdienās ZELT saimnieki ar prieku uzņem viesos agro tūristus, lai iepazīstinātu ar ZELT zīmolstāstu, stāstītu par smiltsērkšķu audzēšanu un pielietošanu, cienātu ar oranžo smiltsērkšķu dzērienu un aicinātu interesentus piedalīties produktu prezentācijā un baudīšanā.

ZELT nodoms ir veidot rezidenci par vietu, kur sapulcēt veselīga un radoša dzīvesveida entuziastus, tāpēc aicinām sekot līdzi ZELT meistarklašu, pieredžu un ekskursiju piedāvājumam www.zelt.bio un ZELT sociālajos tīklos.

Nāc notvert oranžo dzirksti ZELT pilsētas rezidencē!

Papildus informācija

"ZELT" Smiltsērkšķu dārzs

Jelgava, Zemgales prospekts 9
27828017, 26499893
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU,ENG
Ģimenēm ar bērniem
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Maksājums ar karti
Suvenīru iegāde
Pirmdiena: -
Otrdiena: 12:00 - 19:00
Trešdiena: 12:00 - 19:00
Ceturtdiena: 12:00 - 19:00
Piektdiena: 12:00 - 19:00
Sestdiena: 12:00 - 16:00
Svētdiena: -