Restorāns "Panorāmas skati"

Restorāns “Panorāmas skati” atrodas Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 8. stāvā. Nosaukums raksturo restorāna atrašanās vietu - apmeklējot restorānu 8.stāvā ir iespēja vienlaikus baudīt maltīti un lūkoties uz Jelgavas jumtiem, skaisto pilsētu no putna lidojuma.

"Panorāmas skati" ir ģimenes restorāns, kas viesmīlības/ēdināšanas sfērā darbojas vairāk kā 10 gadus. Restorāna īpašnieki saviem viesiem vēlas sniegt ne tikai kulinārisko baudījumu, bet arī dvēselisko.
Ēdienkartē būs daudz latvisku garšu, sezonas produktu, vienlaikus pāris pērles no pasaules kulinārijas. Tā nebūs ļoti plaša, bet izmeklēta.

Restorāna dizains - ieturēts, elegants, klasisks, ar pāris “ekstravagantiem” elementiem. Restorāna interjeru īpašu padara senās sienas, pulksteņi un skats caur logu.

Ēdienkarte

Apskati ēdienkarti šeit.

Darba laiks

No 2023. gada. 1. aprīļa restorāns darbojas tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās (uz rezervācijām, banketiem, privātiem pasākumiem). Vairāk informācijas zvanot pa tālruni 27702202.

Tūristu grupas

Uzņem tūristu grupas līdz 26 personām

Jelgava, Akadēmija iela 1, Torņa 8.stāvā
27702202
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, RU, ENG
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Ēdināšana
Degustācijas
Kāzu vieta
Ģimenēm ar bērniem
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Maksājums ar karti
Wi-Fi
Auto stāvvieta
Labierīcības