Jaunums! Pārgājieni, pasākumi, nometnes pie dabas

Esam dabas tūrisma pavadones. Piedāvājam pasākumus visām vecuma grupām – gan bērniem gan pieaugušajiem! Realizējam jūsu sapņus un dažādas idejas pavadīšanai mežā, pie jūras, pļavā!


Esam dabas tūrisma pavadones, aicinām pievienoties -

 • PĀRGĀJIENOS

piedāvajam mūsdienīgas radošās darbnīcas, plašs klāsts vecumiem atbilstošas spēles, kuras attīsta erudīciju, tostarp kognitīvās funkcijas un paaugstina fizisko sagatavotību, kāpina vispārējo izturību. Caur dažādiem uzdevumiem un aktivitātēm veicinām vides izpratni, atbildīgu atrašanos dabā, kā arī noderīgas izdzīvošanas prasmes (iekurt uzgunskuru, pagatavot ēst, noteikt debespuses u.c.), piedāvājam apgūt praktisku ieskatu pirmās palīdzības sniegšanā. Radām brīvu atmosfēru jaunām draudzībām, veicinām sadarbības prasmes, sniedzasm dažādus komunikāciju rosinošus uzdevumus, pastarpināti atrodoties dabā veicinām ieturēt pauzi un ļauties iekšējā miera sajušanai veidojot kontaktu ar sevi.   

Katrai vecuma grupai tiek veidotas atbilstošas distances.

 • SVĒTKOS, BALLĪTĒS, PASĀKUMOS PIE DABAS

Ziemassvētki, Lieldienas, Līgo, astroloģiskie saulgrieži, pankūku svētki, dzimšanas diena vai īpašā vārda diena, ģimenes svētki, grupu vai klases saliedēšanās pasākumi – svētkus var svinēt pavisam citādāk tuvāk dabai - mežā, pie jūras, pie ezera, pie upes, upē, purvājā, šāds notikums ir ar neatkārtojamo īpašo dabas atmosfēru, kas padara svētkus brīnumainus!

Mēs piedāvājam vietas noformēšanu, izveidojam atbilstošu ugunskura vietu, cepam pankūkas, piparkūkas, zefīriņus, desiņas, vāram zupu u.c., piedāvājam spēles, aktivitātes, orientēšanos, uzdevumus, viktorīnas, sacensības.

Mēs ievērojam dažādas gadskārtu svētku tradīcijas un rotaļas.

 • RADOŠĀS DARBNĪCĀS -

dekupāža, sveču liešana, botāniskais bareljefs, stikla apgleznošana, mozaīkas, darbs ar mālu, pērļu darbnīca u.c. Piedāvājam darbošanos, brīvdabas svētku ietvaros, tostarp mūsu telpās vai izbraukumā pie Jums!

 • NOMETNĒS BĒRNIEM

piedāvājam ekskursijas, pārgājienus, radošās darbnīcas, sportiskas aktivitātes, spēles, ēst gatavošanu, dažādu prasmju apgūšanu tostarp draudzību, prieku un sevis izzināšanu. Piedāvājam Jūsu bērniem brīvlaiku pavadīt interesanti, aizraujoši, lietderīgi, izzinot, apgūstot un baudot dabu visos gadalaikos!

Būšana pie dabas ir izaugsmi veicinoša, tai piemīt dabīgs terapeitisks process, kas atstāj iespaidu uz mentālo un fizisko veselību kopumā:

 • gūstam iedvesmu, prieku un gandarījuma sajūtu;
 • vairojam optimismu un dzīves prieku;
 • iegūstam prasmes relaksēties dabā;
 • iespēja ķermenim atgūties no ikdienas rutīnas;
 • veicināt saskarsmes un sadarbības prasmes;
 • iespēja uz mirkli atkāpties no drudžainās un steidzīgās vides;
 • tiek veicināta pašizziņa (veicina redzes, dzirdes, oža, taktilās maņas attīstīšanu);

kas fizioloģiski, uzlabo asinsriti un apgādā smadzenes ar skābekli, paplašina uztveršanas iespējas.

Darba laiks

Visos Latvijas gadalaikos un jebkurā diennakts laikā.

Cenas

Vienojoties par katru pakalpojumu.

PRIECĀSIMIES TIKTIES UN PIEDZĪVOT!

Vairāk informācijas:

Instagram @liep2005

FB lapa - Pārgājieni, pasākumi, nometnes pie dabas

Jelgava, Katoļu iela 1-7
27898411, 27784433
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV, ENG, RU, DE
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Ģimenēm ar bērniem