Ūdens tūrisma piedāvājums Jelgavā un apkārtnē

Saskaņā ar Jelgavas pilsētas saistošajiem noteikumiem Nr. 17-13 "Par Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā ietilpstošās Lielupes upes daļas un Driksas upes izmantošanu" Jelgavas reģionālais tūrisma centrs ir saskaņojis kuģošanas un ūdens tūrisma pakalpojumu sniegšanas maršrutus Lielupē un Driksā.

Šogad upēs izbraucienus piedāvā 7 kuģīši un BBQ laiva. Jau no maija sākuma sezonu uzsākusi motorjahta "Carpe Diem", kuģi "Moana" un "Dezija", Atpūtas kuģis "Mītava",  un BBQ laiva "Migo City", arī motorjahtas "Mika", "Džerri" un kuģis "Relax". Kuģis "Relax" ir šī gada sezonas jaunums. Tāpat ir iespēja izbraukt ar ūdens velosipēdiem, laivām un airdēļiem jeb SUP dēļiem. No maija sākuma izbraucienus ar ūdens velosipēdiem piedāvā "Carpe Diem", "Mika" un "Džerri". Tāpat ir pieejami izbraucieni ar airdēļiem, ko piedāvā "Carpe Diem" un "SUPX". Arī šogad būs pieejams nakts laivu braucienu piedāvājums, kad ir iespēja vērot saulrietu upēs un baudīt izgaismoto strūklaku skatu naksnīgajā Jelgavā.

Apkopojums par ūdens tūrisma pakalpojumu sniedzējiem pieejams šeit.

 

"Ozolaivas.lv" laivu ceļojumu un ekskursijas Zemgalē

"Ozolaivas.lv" piedāvā tūristu kanoe laivu nomu, laivošanas maršrutus pa Lielupi, Driksu, Misu, Iecavu, Svēti un citām Zemgales upēm.

Ar "Ozolaivas.lv" iespēja skatīt Lielo Ķemeru tīreli saullēktā un izgaismotos Jelgavas ūdenskritumus naktī. Nodegustēt pienu, sieru un parunāties ar kaziņām "Līcīšos". Uzkāpt Pilssalas tornī un vērot savvaļas zirgus saulrietā. Doties zaļajos Misas upes džungļos no Ezīša ciemata Olainē līdz Dalbei un Ozolniekiem pie Jelgavas. Piedāvā arī apciemot savvaļas zirgus Pilssalā un pie Vircavas ietekas Lielupē, pirms tam viesojoties "Viesulīčos" un Vircavas muižā.

To visu jūs varēsiet piedzīvot dodoties 3 vietīgā kanoe laivā "Ozolaivas.lv" organizētā laivu braucienā piektdienas vakarā, sestdien vai svētdienā.

Ūdens tūrisms Ozolnieku novadā