Vasaras ekskursiju kalendārs

Visas tūrisma sezonas garumā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar vietējiem gidiem aicina doties ekskursijās, lai iepazītu Jelgavas un apkārtnes ievērojamās un mazāk zināmās vietas. Ielūkojies vasaras ekskursiju kalendārā un piesakies laicīgi!

6.maijs 10.00 – 18.00 Ekskursija ar autobusu “Trīs muižas un stores Jelgavas novadā”.

Dosimies uz Jelgavas novadu un apmeklēsim Abgunstes, Berķenes, Lielvircavas muižas un storu audzētavu “Grantiņos”. Ekskursijas sākums sestdien, 6.maijā, pulksten 10 pie Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1, atgriešanās Jelgavā līdz pulksten 18. Dalības maksa par objektu apmeklējumu: pieaugušajiem, pensionāriem 7,50 EUR, skolēniem 5,00 EUR. Pieteikšanās līdz 3.maijam pa tālruni 63005447 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (vietu skaits ierobežots).

 

20.maijs 13.00-15.00 Tūrisma sezonas atklāšanas ekskursija kājāmgājējiem “Radošā Raiņa iela”

Kas jauns Raiņa ielā? Dosimies pastaigā pa šo vēsturisko ielu un atklāsim tās jaunos, radošos piedāvājumus. Pieteikšanās pa tel. 63005447.
Sākums pie veikala “Zaļā zeme” Raiņa ielā 35


27.maijs 12.00 Ekskursija kājāmgājējiem Jelgavas pilsētas svētkos “Muzikālā Jelgava”

Jelgava var lepoties ar ievērojamiem mūziķiem, muzikāliem sasniegumiem un tradīcijām. Ekskursijā apmeklēsim ar mūziku saistītas vietas un uzzināsim daudz muzikālu faktu par mūsu pilsētu. Pieteikšanās pa tel. 63005447.
Sākums no Sv. Trīsvienības baznīcas torņa


28.maijs 12.00 Ekskursija kājāmgājējiem “Teātra ceļš”

Kāpēc Jelgavu var uzskatīt par latviešu teātra šūpuli? Aicinām ikvienu teātra mīļotāju doties ekskursijā un uzzināt daudz interesanta par teātri Jelgavā senāk un šodien. Pieteikšanās pa tel. 63005447.
Sākums no Sv. Trīsvienības baznīcas torņa


10.-11.jūnijs Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls, ekskursijas kājām pa Jelgavu
17.jūnijs Veloekskursija
1.jūlijs Tematiska ekskursija pa Jelgavu un apkārtni
15.jūlijs Ekskursija uz Ozolnieku novadu
29.jūlijs Ekskursija pa Jelgavu
12.augusts Ekskursija - Ciemos pie mājražotājiem
26.augusts Ekskursija Piena, maizes un medus svētku ietvaros
2.septembris Ekskursija pa studentu pēdām Jelgavā
9.septembris Ekskursija Metāla svētku ietvaros
7.oktobris Ekskursija "Karavīru ceļš" - Ziemassvētku kaujām 100
19.oktobris Ekskursija "Grāmatu ceļš"

 

Informācija un pieteikšanās:

Plašāka informācija par ekskursiju maršrutiem un cenām pieejama divas nedēļas pirms plānotās ekskursijas mājas lapas sadaļā "Aktuāli".

Pieteikšanās un informācija: Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā, +371 63005447, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.