Vasaras ekskursiju kalendārs

Visas tūrisma sezonas garumā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar vietējiem gidiem aicina doties ekskursijās, lai iepazītu Jelgavas un apkārtnes ievērojamās un mazāk zināmās vietas. Ielūkojies vasaras ekskursiju kalendārā un piesakies laicīgi!

27.maijs 12.00 Ekskursija kājāmgājējiem Jelgavas pilsētas svētkos “Muzikālā Jelgava”

Jelgava var lepoties ar ievērojamiem mūziķiem, muzikāliem sasniegumiem un tradīcijām. Ekskursijā apmeklēsim ar mūziku saistītas vietas un uzzināsim daudz muzikālu faktu par mūsu pilsētu. Pieteikšanās pa tel. 63005447. Vairāk informācijas skatīt šeit.
Sākums no Sv. Trīsvienības baznīcas torņa


28.maijs 12.00 Ekskursija kājāmgājējiem “Teātra ceļš”

Kāpēc Jelgavu var uzskatīt par latviešu teātra šūpuli? Aicinām ikvienu teātra mīļotāju doties ekskursijā un uzzināt daudz interesanta par teātri Jelgavā senāk un šodien. Pieteikšanās pa tel. 63005447. Vairāk informācijas skatīt šeit.
Sākums no Sv. Trīsvienības baznīcas torņa

10. jūnijs 11.00 Ekskursija “Mākslinieku ceļš Jelgavā”

Iepazīsim mākslu Jelgavā un uzzināsim vairāk par Jelgavas mākslinieku dzīvi un daiļradi kopā ar Jelgavas mākslinieku biedrības vadītāju Māri Branci. Pieteikšanās pa tel. 63005447. Sākums no Sv. Trīsvienības baznīcas torņa

11. jūnijs 13.00 Ekskursija kājām “Teātra ceļš Jelgavā”

Teātrim Jelgavā ir senas tradīcijas. Šogad arī Smilšu skulptūru festivāla tēma ir “Teātris”, tāpēc aicinām doties ekskursijā un izzināt aktieru gaitas Jelgavā. Pieteikšanās pa tel. 63005447. Sākums no Sv. Trīsvienības baznīcas torņa

17. jūnijs 12.00 Veloekskursija pa Jelgavas apkārtni

Kad daba ir pilnā plaukumā, jādodas tai pretī – sajust, sasmaržot un piedzīvot. Būt tuvāk dabai varēsiet veloekskursijā pa Jelgavas apkārtni. Pieteikšanās pa tel. 63005447. Sākums no Sv. Trīsvienības baznīcas torņa


1.jūlijs Tematiska ekskursija pa Jelgavu un apkārtni
15.jūlijs Ekskursija uz Ozolnieku novadu
29.jūlijs Ekskursija pa Jelgavu
12.augusts Ekskursija - Ciemos pie mājražotājiem
26.augusts Ekskursija Piena, maizes un medus svētku ietvaros
2.septembris Ekskursija pa studentu pēdām Jelgavā
9.septembris Ekskursija Metāla svētku ietvaros
7.oktobris Ekskursija "Karavīru ceļš" - Ziemassvētku kaujām 100
19.oktobris Ekskursija "Grāmatu ceļš"

 

Informācija un pieteikšanās:

Plašāka informācija par ekskursiju maršrutiem un cenām pieejama divas nedēļas pirms plānotās ekskursijas mājas lapas sadaļā "Aktuāli".

Pieteikšanās un informācija: Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā, +371 63005447, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.