Z\S “Vilki” dendrārijs

Zemnieku saimniecība ''Vilki'' ir neliela, zaļa oāze Zemgales plašo labības lauku vidū. Šeit iespējams doties izzinošā pastaigā pa dendrāriju un saimniecības teritoriju, iepazīstot ap 1000 dažādu - gan Latvijas ainavai raksturīgu, gan pavisam savdabīgu -  augu.

Senatnes elpu izjutīsit un dabas varenības spēku uzņemsit, pieglaužoties ''Vilku'' dižozola varenajam stumbram. Varēsit ielūkoties augu ''bērnudārzā'', jo saimniecības pamatnozare ir stādu audzēšana. Protams, iespējams iepatikušos stādiņus iegādāties, pirms tam apskatot to ''vecākus''.

Lai gan jūra nav rokas stiepiena attālumā, varēsit satikt līvu krasta senās iemītnieces - Latvijas zilās govis un nodegustēt, kā nostāsti vēstī, dziedniecisko pienu un citus no tā gatavotus kārumus.

Bērni un pārējie sirdī allaž jaunie viesi tiks aicināti piedalīties atraktīvos uzdevumos un mazos konkursiņos.

Izbaudot lauku sētas mieru, iespējams notiesāt līdzpaņemtos gardumus piknika vietā. Atkarībā no gadalaika piedāvāsim nobaudīt bērzu sulu, ozolzīļu kafiju, seno šķirņu ābolus...

Un - kas zina - beigu beigās varbūt piedzīvosit kādu negaidītu pārsteigumu...

Darba laiks

Apskates saimniecība pieejama apmeklētājiem no 01.maija līdz 31.oktobrim, iepriekš piesakoties.

Jelgavas nov., "Vilki", Svētes pagasts, Jelgavas novads, LV-3028 Skatīt karti
26153697, 28378543
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
LV
Darba laiks – pēc iepriekšējas pieteikšanās
Pieaugušie 2.00 Bērni 1.00
Degustācijas
Ģimenēm ar bērniem
Cilvēki ar kustību traucējumiem
Suvenīru iegāde
Auto stāvvieta
Piknika vietas